info@laukodarzelis.lt +370 611 22224
Jei nebijote sušlapti kojų – ateikite į Lauko darželį!
2017-07-05
0

Kviečiame auklėtojus ir auklėtojų padėjėjus į savo komandą – atsakingus, rūpestingus, iniciatyvius, mokančius spręsti mažų žmonių kasdienybės iššūkius, skatinančius jų savarankiškumą, kūrybingumą darbuotojus. Didžiąją laiko dalį jūs leisite gamtoje, keliausite į žygius, rūpinsitės ne tik vaikų dienotvarke, bet ir mokysite juos per žaidimus, naudosite tam gamtines priemones.

Esame pasirengę jus apmokyti dirbti lauko pedagogikos metodais. Jeigu šiuo metu nerandate Jums tinkamo pasiūlymo, atsiųskite savo CV el. paštu info@laukodarzelis.lt ir mes su Jumis susisieksime, kai atsiras galimybė pasiūlyti tai, ko ieškote.

Šiuo metu ieškome:

Vilniuje – auklėtojo. Daugiau informacijos – spausti čia. Galioja iki 2017-07-31.

Vilniuje – auklėtojo padėdėjo. Daugiau informacijos – spausti čia. Galioja iki 2017-07-31.

Kaune – priešmokyklinio ugdymo pedagogo. Galioja iki 2017-07-31.

Leave a Reply