info@laukodarzelis.lt +370 611 22224

Gimtadieniai

Ir žiemą, ir vasarą!

Patiko gimtadienio žygio pati idėja. Žaidimai, užduotys, lobio ieškojimas, įtraukiant tėvus, buvo puikus sumanymas. Ačiū už pagalbą šventės metu ir gerą jausmą, kai niekas neliepia užbaigti, kai sutartas 3 val. laikas baigėsi.“ Daiva Tutlienė

Kviečiame atrasti Lauko darželio gimtadienius – turime nepakartojamą gamtą, jaukią trobelę su patogumais, patyrusius vedėjus, žaidimų aikštelę su laužaviete ir unikalius teminius gimtadienių scenarijus visiems metų laikams. Garantuojame – vaikai pasikraus gerų emocijų, išsidūks, įgys žinių. Ir tai dar ne viskas!

Žiemiškas scenarijus Nr.1 (žingeidiems)

Susipažinsime su ledu – kaip jis susidaro, kokie jo sluoksniai, kaip atpažinti, kad ledas nesaugus, kartais net iš vieno žvilgsnio… Sužinosite, kaip elgtis su įrankiais saugumui ir žvejybai (kirviu, peikenu ir grąžtu, meškere, skrituliu), pamatysite kaip kas veikia, kaip žmonės išsikirsdavo eketes nuo senų laikų, kas gyvena po ledu, kaip žuvys, ūdros, bebrai žiemoja. Bandysim pažvejoti!!!  

Žiemiškas scenarijus Nr.2 (drąsiams)

Greiti, vikrūs, pastabūs, su gerai išlavintais „kompasais“ – štai kokie mokysimės būti. Gausime svarbią užduotį, įtempsime akis ir ausis ieškodami slaptų takelių, lįsdami į bunkerius. Dirbsime petys į petį įrengdami stovyklavietę, draugiškai kirsime pietus, kuriuos valgo ir tikri kareiviai, kursime laužą, žaisime. Iš stovyklos grįšime įgiję šikšnosparnių supergalių!

Žiemiškas scenarijus Nr.3 (mažiems)

Linksmi žiemos žaidimai, žvėrelių pažinimas, teatralizuota iškyla,  ieškosime žvėrių pėdsakų ir jais seksime…Gal rasime kokį bebro namą. 🙂

Gimtadienio trukmė – 3 val. (2 val. žygis arba Jūsų pasirinkta programa + 1 val. laisvas laikas).

Kaina savaitgaliais ir švenčių dienomis – 150 Eur, darbo dienomis (vakarais) – teirautis.

Papildoma informacija

Svarbu! Jūsų šventė vyks pagrinde lauke, todėl labai prašome tinkamai (pagal orą) apsirengti ir paprašykite to paties savo svečių. Vaikams rekomenduojame neperšlampamus drabužius ir guminius batus, o jeigu spaus šaltukas – atitinkama žiemos apranga. Ir būtinai turėkite atsarginius drabužius vaikams, jei jei sušlaptų ar išsipurvintų.

  • Vienkartiniais indais prašome pasirūpinti patys.
  • Iš mūsų pusės – glėbys malkų.
  • Jeigu yra vaikų iki 9 metų, arba vaikų daugiau nei 12, žygyje dalyvauja ir kas nors iš tėvelių.
  • Papildoma renginio valanda 30 Eur.
  • Vedėjo programa numatyta grupei iki 12 vaikų. Kiekvienas papildomas vaikas – 5 Eur.
  • Darželis pasilieka teisę fotografuoti šventę ir panaudoti nuotraukas informacijos sklaidai, reklamai.
  • Privažiavimas prie vietos ir parkingas https://goo.gl/an0KOh
  • Avansas už šventę – 50 Eur. Mokamas į sąskaitą LT34 7044 0600 0803 3996 (VšĮ Lauko darželis ), paskirtyje nurodant gimimo dienos šventės datą ir jubiliato vardą.

Kontaktai pasiteiravimui – renginiai@laukodarzelis.lt arba 8-678-31710.

Kviečiame rezervuoti šventę savo vaikui: