info@laukodarzelis.lt +370 611 22224

Dovanų kuponas

Kur žiemoja uodai? Kieno pėdsakai sniege? Kaip užkurti laužą ir ant jo pasigaminti maisto?

Ar norite vaikams sukurti nuotykį, kad išmoktų ieškoti lobių, šokti balose, pažinti šikšnosparnius ir bebrus, rengti vaidinimus lauke, dalyvauti žygiuose, ant laužo kepti tikrą duoną, žvejoti ir atrasti laisvo žaidimo džiaugsmą gamtoje?

Nepamirštamą nuotykį galite padovanoti nusipirkę Šeštadienio stovyklos dovanų kuponą!

REGISTRUOTIS IR KUPONĄ PIRKTI ČIA.

Šeštadienio stovykla tinka, jei: vaikui patinka dūkti lauke, labiau už žaislus jis mėgsta nuotykius, nori daugiau sužinoti apie gamtą, atrasti naujų erdvių meniniams užsiėmimams.

Įsigiję dovanų kuponą, artimiausią pusmetį galėsite prisijungti prie bet kurios iš kas mėnesį vykstančių teminių Šeštadienio stovyklų. Kiekviena dienos stovykla rengiama atsižvelgiant į sezoniškumą, derinant fizinį aktyvumą, įvairius lauko žaidimus ir meninę raišką. Visos turi edukacinių, lauko pedagogikos momentų, o kartu skatina žaisti ir linksmintis.

Iki šiol jau įvyko stovyklos „Miško pasaka mažiesiems“, „Šikšnosparnių žygis“, sausį planuojamos – „Ledo kelias“, „Kur veda ženklai“, vasarį – „Išgelbėk draugą“, „Slaptas bebrų gyvenimas“.

Šeštadienio stovyklos trukmė:

11-14 val. vaikams nuo 3 iki 5 metų.
10-17 val. vaikams nuo 6 iki 8 ir vaikams nuo 8 iki 10 m.

Dovanų kuponų kainos:

15 eurų vaikams nuo 3 iki 5 metų.
25 eurai vaikams nuo 6 iki 10 metų.

Papildoma informacija:

Ar reikia ypatingos aprangos? Sekite orus. Turėkite lietaus drabužius, guminius batus ir atsarginę aprangą, jei lyja, šiltesnių drabužių, jei spaudžia šaltukas. Jums gali padėti: lauko drabužių parduotuvė.

Kontaktai: renginiai@laukodarzelis.lt arba 8-678-31710.