/  Gimtadieniai ir šventės

Gimtadieniai ir šventės lauke

Gimtadienio šventė gamtoje bet kokiu oru?! O, TAIP!

Balos! Lapų krūvos – O, TAIP!

Lauko atrakcionai po atviru dangumi – O, TAIP!
Šerlokas jau seniai svajoja apie neįtikėtiną ekspediciją miške? AHA?!

Mes laukiam Jūsų žiemą ir vasarą, šilta ar šalta, Pūčkorių atodangos papėdėje, Vilnelės vingyje, miško apsuptyje, žirgyno pašonėje.

Ką veiksime?

• Eisime į žygį su vedliu! Į bunkerius šikšnosparnių ieškoti ar bebrų takais, ar į lobio paieškas. Pasitarkime ir išsirinkite jums įdomiausią žygį!
  • Žaisime lauke iki soties! Medžiai, pievos, karstyklės, kalvos ir kalnai.
  • Kursime laužą, virsime karštą arbatą. O jei norėsite, kepsime duonos lazdeles ar saldžiuosius zefyrus!
  • Švęsime, juoksimės ir kvėpsime gryną orą.

Kodėl smagu švęsti gimtadienį pas mus?

• Nes einame į nuotykių ir naujų atradimų kupinus žygius!
  • Nes galima pasikviesti tiek svečių, kiek norisi (vaikų ir suaugusių).
  • Nes vaikai valgo! Išsidūkę ir išsilakstę šventės dalyviai suvalgo visas maisto atsargas 🙂
  • Pas mus ramu, daug erdvės ir laisvės žaisti.
  • Turime visą patogiai šventei reikalingą infrastruktūrą: puikiai įrengtą namelį, kurį galime pritaikyti net diskotekų salei 🙂 O lyjant lietui jaukiai įsikurti ir šildomoje vėjui atsparioje pavėsinėje pūsti gimtadienio torto žvakutes!
  • Galima kepti ant laužo.
  • Galima susikurti savo individualią šventę – pasikviesti tikrą Žmogų vorą ar kitą personažą, užsirezervuoti batutą, išsinuomoti ponį ar žirgą, užsisakyti maistą.

Ką atsivežti? Kaip pasiruošti?

• Mes viską apgalvojome, kad Jūsų šventė, dieną ar naktį (brrrr) būtų jauki ir šilta. Šventės erdvėje netruks ilgai ieškoti veiklos, o šildoma ir vėjui atspari pavėsinė, papuošta Smaragdo šalies žibintais ir skautų vėlevėlėmis – pats geriausias sprendimas šiltai išvengti bakterijų ir virusų!
  • Tačiau, reikia pasiruošti tinkamą aprangą pagal sezoną, atsarginius rūbus (jei sušlaptumėte).
  • Pasipildyti kuprines užkandžiais ir vandenuku ar termosu su šilta arbata.
  • Žygio metu, kaip tikri keliautojai, galėsime gardžiai užkąsti ir atgauti jėgas.
  • Pasirūpinti maistu ar užkandžiais jūsų svečiams.
  • Turėti savo indus bei įrankius, papuošimo elementus, balionus 🙂

DĖMĖSIO! Dėl ekstremalios padėties apribojimų, turime naujas taisykles:

1. Laikytis saugaus atstumo  – nepamirškite sveikinantis ir priimdami sveikinimus 🙂
  2. Rekomenduojama į uždarą patalpą (namelį) eiti tik esant reikalui (pvz. WC).
  3. Naudokite rankų dezinfekavimo skystį. Jį rasite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kaina:

Iki 12 vaikų grupei 3 val. su 2 val. programa – 150 Eur, be programos 115 Eur

Iki 25 vaikų grupei 3 val. su 2 val. programa – 280 Eur

Papildoma valanda – 30 Eur

Vakariniam laikui darbo dieną taikome nuolaidas!

Į kainą įskaičiuota:

• Nuotykių žygis su vedliu.
  • Jaukus namelis su virtuvėle ir WC, terasa, šildoma ir vėjui atspari pavėsinė su lauko stalais ir suolais.
  • Stovyklavietė: kilnojama laužavietė, kepsninė, sausos malkos, prakuros, degiklis.
  • Ir daug lauko, miško ir gamtos gėrybių.

Kontaktai pasiteiravimui:  Irutė +37067831710 arba [email protected]

O mus rasite netoli miesto centro Vilniuje Pavilnių reg. parke, Pūčkorių g. 5, Vilnius 11300, žemėlapis