/  Renginiai vaikams

Gimtadieniai ir šventės lauke

SVARBU! MES LABAI APGAILESTAUJAME, BET DĖL NUO 2020 M. LAPKRIČIO 7 D. PASKELBTO KARANTINO NEPRIIMAME ŠVENČIŲ REZERVACIJŲ. Susitikime po karantino 🙂

Šventės lauke ištisus metus? Prašom!

Balos! Lapų krūvos – o, taip!

Lauko atrakcionai po atviru dangumi – taip!

Nuotykių žygis – nuostabu!

Lobių paieškos – geriau nebūna!

Ką veiksime?

• Eisime į žygį su vedliu! Į bunkerius šikšnosparnių ieškoti ar bebrų takais ar į lobio paieškas. Pasitarkime ir išsirinkite jums įdomiausią žygį!
  • Žaisime lauke iki soties! Medžiai, pievos, karstyklės, kalvos ir kalnai.
  • Kursime laužą, virsime karštą arbatą. O jei norėsite, kepsime duonos lazdeles ar saldžiuosius zefyrus!
  • Švęsime, juoksimės ir kvėpsime gryną orą.

Kodėl smagu švęsti gimtadienį pas mus?

• Nes einame į nuotykių ir naujų atradimų kupinus žygius!
  • Nes galima pasikviesti tiek svečių, kiek norisi (vaikų ir suaugusių).
  • Nes vaikai valgo! Išsidūkę ir išsilakstę šventės dalyviai suvalgo visas maisto atsargas 🙂
  • Pas mus ramu, daug erdvės ir laisvės žaisti.
  • Turime visą patogiai šventei reikalingą infrastruktūrą: stalai, suoliukai, geriamą vandenį, arbatinuką, šaldytuvą.
  • Galima kepti ant laužo.
  • Turime puikiai įrengtą apšildytą ir šildomą erdvę pavėsinę.
  • Galima susikurti savo individualią šventę – pasikviesti tikrą Žmogų vorą ar kitą personažą, užsisakyti pripučiamą batutą. O poniai ir žirgai gyvena šalia! (www.tobulaszirgas.lt )

Ką atsivežti? Kaip pasiruošti?

• Reikia pasiruošti tinkamą aprangą pagal sezoną, atsarginius rūbus (jei sušlaptumėte).
  • Pasipildyti kuprines užkandžiais ir vandenuku ar termosu su šilta arbata. Žygio metu, kaip tikri keliautojai, galėsime gardžiai užkąsti ir atgauti jėgas.
  • Pasirūpinti maistu ar užkandžiais jūsų svečiams.
  • Turėti savo indus bei įrankius, papuošimo elementus, balionus 🙂

DĖMĖSIO! Dėl ekstremalios padėties apribojimų, turime naujas taisykles:

1. Laikytis saugaus atstumo  – nepamirškite sveikinantis ir priimdami sveikinimus 🙂
  2. Rekomenduojama į uždarą patalpą (namelį) eiti tik esant reikalui (pvz. WC).
  3. Naudokite rankų dezinfekavimo skystį. Jį rasite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

NAUJIENA! Naktiniai gimtadieniai!

Drąsiems vaikams ir suaugusiems!

Uuuhuhu!!! Ar kada teko išlaisvinti tamsos baimes ir atsidurti naktiniame miške per savo gimtadienį? Ar svajojote kaip filmo herojus sutemus eiti į žygį per įmonės komandos stiprinimo renginį? Atrodo neįtikėtinai drąsu? Bet viskas įmanoma! Su profesionaliu vedliu ir užtikrintai saugiai mes kviečiame į naktinį žygį Pūčkorių atodangos papėdėje! Turime programų ir vaikų, ir suaugusiųjų šventėms.

Rudens ir žiemos sezonų metu, nuo 18:30 val. darbo dienomis, sukvieskite drąsiausius draugus, apsirenkite šilčiau, ir pirmyn į nuotykį – ieškoti lobio arba aplankyti bunkerius! Pažadame: tikrai bus ką prisiminti.

Kam galima į naktinį žygi? Visiems, išaugusiems tamsos baimės laikotarpį 🙂

Kaina:

Iki 12 vaikų grupei 3 val. su 2 val. programa – 150 Eur, be programos 115 Eur

Iki 25 vaikų grupei 3 val. su 2 val. programa – 280 Eur

Papildoma valanda – 30 Eur

Į kainą įskaičiuota:

• Jaukus namelis su virtuvėle ir WC, terasa, pavėsinė su lauko stalais ir suolais.
  • Stovyklavietė: kilnojama laužavietė, kepsninė, sausos  malkos, prakuros, degiklis.
  • Ir daug lauko, miško ir gamtos gėrybių: Vilnelės pakrantė, vaizdas į atodangą, prezidento kaimynystė 😉

Kontaktai pasiteiravimui:  Irutė +37067831710 arba [email protected]

O mus rasite netoli miesto centro Vilniuje Pavilnių reg. parke, Pūčkorių g. 5, Vilnius 11300, žemėlapis