/  Priėmimas

Kainos ir priėmimo sąlygos

2019-2020 mokslo metų mėnesio mokesčiai:

• 299 Eur vienkartinis stojimo mokestis šemai;
  • 399 Eur/mėn. lankymo mokestis (įskaičiuoti pietūs ir vakarienė) naudojantis savivaldybės lengvata*;
  • 499 Eur/mėn. lankymo mokestis (įskaičiuoti pietūs ir vakarienė) be savivaldybės lengvatos.

Taikomos nuolaidos:

• antram vaikui 100 proc. nuolaida stojimo mokesčiui
  • antram vaikui 10 proc. nuolaida lankymo mokesčiui.
  • trečiam ir paskesniam vaikui sąlygos derinamos individualiai

*Savivaldybės kompensacija 100 eur/mėn. taikoma kiekvienam vaikui, pasirašius sutartį su darželiu, trišalę sutartį su darželiu ir savivaldybe ir pateikus pažymą apie vieno iš tėvų ir vaiko deklaruotą gyvenamąją vietą Vilniaus mieste.

Amžius:

priimame vaikus nuo 2 iki 6 metų. Teikiame ikimokyklinį (2 – 6 m.), priešmokyklinį (5 – 6 m.) ir pradinį (6 -10 m.) ugdymą

Grupės:

iki 17 vaikų, su kuriais dirba 3-4 ugdytojai. Grupė – mišri, vieną grupę lanko skirtingo amžiaus vaikučiai.

Kalba:

esame daugiakultūriškas darželis, kuriame susikalbame visi:) Vaikų ugdymu rūpinasi tarptautinė auklėtojų komanda.

priemimas

Susipažinkime!

Atvykite pas mus į svečius.

Mūsų ritmas

Dienos rutina:

8.00 – sakome Labas rytas, bundame žaisdami

9.00 – Ryto ratas

9.30 – tvarkomės, sportuojame, žygiuojame, šokame ar vaidiname, gaminame maistą (pagal savaitės veiklų planą)

10.00 – priešpiečaujame – valgome užkandžius, kuriuos paruošė tėveliai.

12.30 – pietaujame

13.00 – poilsio laikas

15.00 – bundame

16.00 – valgome pavakarius

16.30 – žaidžiame

18.00 – atsisveikiname 🙂

Savaitės veiklų planas:

Pirmadienis.- darbų ir buities diena. Tvarkome aplinką, statome bei konstruojame.

Antradienissporto ir judrumo diena. Važiuojame dviračiais, paspirtukais, bėgame, einame, šokinėjame, lipame, leidžiamės ar verčiamės kūliais.

Trečiadienis – žygių ir tyrinėjimų diena. Stebime, tiriame, keliaujame, pažįstame, susipažįstame, atrandame ir sužinome daugiau.

Ketvirtadienis –  meninės raiškos diena. Šokame, dainuojame, vaidiname, muzikuojame, piešiame, lipdome, karpome, dažome.

Penktadienis –  maisto gaminimo diena. Renkame, plauname, pjaustome, verdame ar kepame, skaniai valgome.

Priemimas zygiai

Žygiai

Beveik kasdien keliaujame į žygius – pėsčiomis, dviračiais ar paspirtukais. Atrandame ir tiriame mus supančią gamtą, stebime kaip ją keičia metų laikai. Atradę puikią poilsio vietelę, užkandame, atsigaiviname, pailsime ir su daina leidžiamės į kelią:)

Mėnesio išvykos

Kiekvieną mėnesį keliaujame į ekskursijas – aplankome įdomias vietas mieste: muziejus, bibliotekas, istorines vietas, edukacinius centrus ir kt.

Bendruomenės susitikimai

Didžiuojamės turėdami aktyvią ir draugišką darželio bendruomenę. Drauge su dainomis sutinkame Šv. Kalėdas, išvarome žiemą iš kiemo per Užgavėnes, susitinkame rūbų mainuose, vykstame į žygius ir stovyklas su palapinėmis vasarą.

MAISTAS

Lauko darželiuose vaikai valgo vegetarinį maistą, tiekiamą du kartus per dieną.

Priešpiečiams valgome maistą, kurį vaikai atsineša iš namų – lengvus užkandžius: daržoves, vaisius, džiovintus vaisius, riešutus ar kitus mėgiamus užkandžius, geriame arbatą ar vandenį.

Penktadieniais gaminame maistą patys: pjaustome daržoves ir kepame jas ant laužo, minkome tešlą ir kepame duoną, gaminame salotas ir kitus įvairius patiekalus. Beje, juos gaminame ne tik sau, bet ir mūsų paukščiukams.