/  Ugdytojai

Mūsų ugdytojai

Esame vienas iš nedaugelio darželių Lietuvoje, kuriame vaikais rūpinasi skirtingų lyčių ugdytojai – vyrai ir moterys. Šeimos modeliu paremta ugdytojų komanda suteikia vaikams daugiau galimybių suprasti mus supantį pasaulį ir jame vyraujančią įvairovę, prisideda prie vaikų socialinių kompetencijų vystymosi.

Mūsų ugdytojai tyrinėjimams ir augimui pasitelkia tiek lauko, tiek vidaus erdves – taip sukuria daugiau patirčių.

Lauko darželio įkūrėjas

Labai norėjau tokio darželio savo vaikams, kuriame vaikai stiprėtų fiziškai, emociškai, būtų sveikesni, laisvesni, savarankiškesni, kūrybiškesni.

Ugdytojas Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Pasirinkau darbą Lauko darželyje, nes norėjau naujų iššūkių, galimybės dirbti su vaikais, ir tai daryti gamtoje. Šis darbas patinka tuo, kad vaikai neleidžia nuobodžiauti, darbas gamtoje. Save, kaip vaiką, prisimenu dažniausiai gamtoje, patiriant gausybę nuotykių. To linkiu visiems vaikams.

Lauko darželio ir mokyklos vadovė

Lauko darželį atradau ieškodama darbo su vaikais. Pasilikau ir pamilau šią organizaciją, nes ji man davė unikalią galimybę prisidėti prie kitokio ugdymo Lietuvoje kūrimo ir tokiu būdu save realizuoti.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Visada jaučiau poreikį dalintis žiniomis ir patirtimi, rūpintis ir padėti kitiems. Laikas praleistas su vaikais kupinas naujų potyrių ir tyro džiaugsmo akimirkų. Lauko darželį vertinu kaip ypatingai svarbų etapą nepriklausomos, žingeidžios ir kūrybiškos asmenybės augime. Tikiu, jog vaikai, augę gamtos apsupty ir jaučiantys artumą jai, gali prisidėti prie sąmoningesnės jautresnės visuomenės kūrimo. Tai vieta į kurią visada gera sugrįžti. ️

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Darbas lauko darželyje visų pirma man reiškia nesibaigiantį mokymosi procesą. Kasdien mokausi iš vaikų, iš įvairiausių situacijų, kurios vis dar netikėtai užklumpa ir aišku iš gamtos. Darbas lauke suteikia visas galimybes dar geriau pažinti gamtą, kasdien naudotis jos teikiamomis priemonėmis bei ugdyti sveikus, savimi pasitikinčius, atsakingus ir gamtai draugiškus vaikus.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Nors dirbti su vaikais mano svajonė buvo jau mokykloje, pasukau kitu keliu ir vėliau prie jos grįžau įkvėpta savo dviejų sūnų. Dirbdama stengiuosi kurti draugyste pagrįstą ryšį su mažaisiais ir tikiu, kad vaikų ugdymas lauke augina savarankišką, atsakingą, savimi pasitikintį, sunkumus įveikiantį, ištvermingą, kūrybišką, laisvą bei svarbiausia – mylintį gamtą žmogų. Turbūt nėra tokios ugdymo įstaigos, kurioje galima geriau lavinti visas šias savybes.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Darbas su vaikais mano gyvenime atsirado atsitiktinai, tačiau labai džiaugiuosi tokia man suteikta galimybe. Lauko darželis spinduliuoja gamtos grožiu ir gerumu, mano siekiamybė yra perteikti vaikams meilę, ramybę, supažindinti su juos supančia gyvybe ir būti atrama įvairiose situacijose.Čia vyksta abipusis tobulėjimas, augimas: labai smagu stebėti, kiek teigiamos įtakos gamta duoda vaikų emocinės bei fizinės sveikatos stiprinimui ir suteikia nuostabią erdvę kūrybiškumo ir sąmoningumo lavinimui.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Visą gyvenimą kūriau vaikams: esu dirbusi leidyklose, kūrusi radijo rubrikas, sudariusi ir parašiusi keletą knygelių, dirbau žurnalo vaikams redaktore. Užauginau 3 vaikus. Lauko darželį atradau ieškodama kitokio darbo. Atėjau ir pasilikau, nes man artimas organizacijos požiūris į tarpusavio santykius, pagarbą mažam ir dideliam žmogui, emocinį raštingumą. Ir, be abejo – buvimas gamtoje.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Lauko darželyje atsidūriau ieškodama prasmingos veiklos po studentiškų darbų. Į šią vietą traukė ir galimybė dar daugiau laiko praleisti gamtoje. Džiaugiuosi galėdama padėti vaikams mokytis pažinti savo emocijas, kartu tyrinėti, draugauti ir žaisti. Tuo pat metu pati iš vaikų mokausi laisvės ne tik kūrybiniuose sprendimuose, bet ir kasdieniame gyvenime.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Niekada nemaniau, kad turėsiu galimybę ne tik užaugti gamtos apsuptyje, bet ir joje leisti didžiąją dalį savo laiko jau suaugusi! Už tai esu dėkinga Lauko darželiui. Čia, kartu su vaikais, galiu patirti tiek nuotykių ir jausti tiek daug meilės. Atėjau į šią vietą tam, kad galėčiau su vaikais dalintis šiluma ir šypsena, suteikti jiems saugumo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu [email protected]

sveiki

Susipažinkime!

Kviečiame atvykti į svečius

Gimtadienis lauke!

Švęskite gimtadienius ir kitas šventes pas mus.

Nemokami seminarai

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje