fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt
  /  Ugdytojai

Mūsų ugdytojai

Esame vienas iš nedaugelio darželių Lietuvoje, kuriame vaikais rūpinasi skirtingų lyčių ugdytojai – vyrai ir moterys. Šeimos modeliu paremta ugdytojų komanda suteikia vaikams daugiau galimybių suprasti mus supantį pasaulį ir jame vyraujančią įvairovę, prisideda prie vaikų socialinių kompetencijų vystymosi.

Mūsų ugdytojai tyrinėjimams ir augimui pasitelkia tiek lauko, tiek vidaus erdves – taip sukuria daugiau patirčių. 

Lauko darželio įkūrėjas

Labai norėjau tokio darželio savo vaikams, kuriame vaikai stiprėtų fiziškai, emociškai, būtų sveikesni, laisvesni, savarankiškesni, kūrybiškesni.

Ugdytojas Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Pasirinkau darbą Lauko darželyje, nes norėjau naujų iššūkių, galimybės dirbti su vaikais, ir tai daryti gamtoje. Šis darbas patinka tuo, kad vaikai neleidžia nuobodžiauti, darbas gamtoje. Save, kaip vaiką, prisimenu dažniausiai gamtoje, patiriant gausybę nuotykių. To linkiu visiems vaikams.

Ugdytoja Lampėdžiuose, Kaune

Man patinka dirbti Lauko darželyje, nes kiekviena diena tai naujas nuotykis, nauja patirtis, o svarbiausia, kad nuolat gali ir turi tobulėti.

Ugdytoja Lampėdžiuose, Kaune

Didžiąją dalį vaikystės praleidau kaime – lauke, ir tai buvo pats geriausias laikas gyvenime. Todėl esu labai laiminga, kad yra “Lauko darželis” , kuriame dirbdama galiu grįžti į tą patį geriausią laiką.

Lauko darželio ir mokyklos vadovė

Lauko darželį atradau ieškodama darbo su vaikais. Pasilikau ir pamilau šią organizaciją, nes ji man davė unikalią galimybę prisidėti prie kitokio ugdymo Lietuvoje kūrimo ir tokiu būdu save realizuoti.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Visada jaučiau poreikį dalintis žiniomis ir patirtimi, rūpintis ir padėti kitiems. Laikas praleistas su vaikais kupinas naujų potyrių ir tyro džiaugsmo akimirkų. Lauko darželį vertinu kaip ypatingai svarbų etapą nepriklausomos, žingeidžios ir kūrybiškos asmenybės augime. Tikiu, jog vaikai, augę gamtos apsupty ir jaučiantys artumą jai, gali prisidėti prie sąmoningesnės jautresnės visuomenės kūrimo. Tai vieta į kurią visada gera sugrįžti. ️

Ugdytojas Lampėdžiuose, Kaune

Lauko darželyje dirbu trečius metus, prie štai esu dirbęs dalykinio ugdymo mokykloje ir matau didžiulį skirtumą tarp požiūrio į vaiko poreikius. Man patinka darbas šioje įstaigoje kadangi kaip ugdymo/ ugdymosi procesas, yra grįstas holistiniais principais, taip ir darbas apima daugelį sferų: emocinę, fizinę ir protinę sritis. Darbas su vaikais yra didžiulį grįžtamąjį ryšį duodanti veikla, ir matyti, kaip vaikai tobulėja ir auga, yra vienas geriausiu atlygių. Dirbti paprastame (standartiniame) darželyje, manau, nesugebėčiau dėl vietos, veiklų ir saviraiškos stokos. Lauko aplinka suteikia daugiau galimybių vaikams, taip pat man kaip pedagogui.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Darbas lauko darželyje visų pirma man reiškia nesibaigiantį mokymosi procesą. Kasdien mokausi iš vaikų, iš įvairiausių situacijų, kurios vis dar netikėtai užklumpa ir aišku iš gamtos. Darbas lauke suteikia visas galimybes dar geriau pažinti gamtą, kasdien naudotis jos teikiamomis priemonėmis bei ugdyti sveikus, savimi pasitikinčius, atsakingus ir gamtai draugiškus vaikus.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Lauko darželyje dirbu jau daugiau nei du metus Į šią įstaigą, kurią labiau norėtųsi vadinti šeima, atėjau iš karto po studijų. Buvo įdomu susipažinti su ugdymo metodikomis, kaip vaikų ugdymą pritaikyti lauko sąlygomis. Labai vertinu tai, kad Lauko darželio komanda dažnai organizuoja kursus ne tik Lietuvoje, bet siunčia į kitas šalis pasisemti žinių ir patirties iš kitų tokio pobūdžio darželių. Tačiau iš tiesų geriausi lauko priemonių panaudojimo būdų mokytojai –vaikai. Nuostabu stebėti kaip į ranką paimtas pagaliukas vienam tampa meškere, kitam muzikos instrumentu ar riterio žirgu.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Savęs ieškodama išbandžiau veiklas įvairiose srityse, tačiau darbas su vaikais man atrodė tinkamiausias. Lauko mokykloje galiu apjungti savo dvi aistras – vaikų ugdymą ir buvimą gamtoje. Man svarbu megzti ryšį su vaikais, padėti jiems augti ir suprasti, kaip jie mato pasaulį, bei patenkinti jų poreikius. Ugdymas lauke prisideda prie vaikų sveikatingumo – gamtinė aplinka gerina vaikų fizinę ir psichinę sveikatą. Mūsų mokykloje vaikai mokosi per patirtį – tai kūrybinis procesas, kai reikia pasiekti tikslą, ir tai padaryti yra daugybė būdų.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Su vaikais dirbau visada. Man norėjosi būti šalia jų ir prisidėti prie ugdymo proceso. Labai įdomu stebėti, kaip jie mato pasaulį – mokausi iš jų. Esu smalsi, atvira įvairiems ugdymo būdams. Su vaikais kuriu draugišką ryšį, džiaugiuosi, jei jie pasitiki, atsiveria. Kiekvienas vaikas yra žingeidus ir pajėgus mokytis per savo patyrimą, mokytis iš aplinkos.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Aš esu Lauko mokyklos mokytoja. Pasirinkau dirbti su vaikais: nuostabi patirtis juos vesti atrandant pasaulį. Mane stebina, kokie kūrybingi yra vaikai, ir džiaugiuosi galėdama palaikyti jų vaizduotę. Tikiu, kad ypatingai svarbi ugdymo dalis – skatinti vaikus tinkamai išreikšti save ir mokytis tvarkytis su emocijomis. Ugdymas ir veikla lauke man padeda pasiekti šį tikslą – tai ne tik naudinga vaikų sveikatai, bet ir suteikia jiems unikalios praktinės patirties, sukuria stiprų ryšį su gamta.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Nors dirbti su vaikais mano svajonė buvo jau mokykloje, pasukau kitu keliu ir vėliau prie jos grįžau įkvėpta savo dviejų sūnų. Dirbdama stengiuosi kurti draugyste pagrįstą ryšį su mažaisiais ir tikiu, kad vaikų ugdymas lauke augina savarankišką, atsakingą, savimi pasitikintį, sunkumus įveikiantį, ištvermingą, kūrybišką, laisvą bei svarbiausia – mylintį gamtą žmogų. Turbūt nėra tokios ugdymo įstaigos, kurioje galima geriau lavinti visas šias savybes.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Aš – kaimo vaikas. Užaugau šokinėdama per balas, su seneliu lipdžiau pagriovyje iš molio ežiukus, vasarą maudžiausi šalia esančioje upėje, bėgdavau basomis į pievą žemuogių ant smilgos prisiverti. Viešėdama Skandinavijoje susipažinau su lauko ugdymu, kurį bandžiau pritaikyti savo trims berniukams. Gyvenimas atvedė į Lauko darželį. Man didžiulis džiaugsmas matyti, kaip ugdytojai atliepia į kiekvieno vaikučio jausmus ir norus. Nuostabus dalykas didmiestyje turėti kaimišką vaikystę.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Darbas su vaikais mano gyvenime atsirado atsitiktinai, tačiau labai džiaugiuosi tokia man suteikta galimybe. Lauko darželis spinduliuoja gamtos grožiu ir gerumu, mano siekiamybė yra perteikti vaikams meilę, ramybę, supažindinti su juos supančia gyvybe ir būti atrama įvairiose situacijose.Čia vyksta abipusis tobulėjimas, augimas: labai smagu stebėti, kiek teigiamos įtakos gamta duoda vaikų emocinės bei fizinės sveikatos stiprinimui ir suteikia nuostabią erdvę kūrybiškumo ir sąmoningumo lavinimui.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Visą gyvenimą kūriau vaikams: esu dirbusi leidyklose, kūrusi radijo rubrikas, sudariusi ir parašiusi keletą knygelių, dirbau žurnalo vaikams redaktore. Užauginau 3 vaikus. Lauko darželį atradau ieškodama kitokio darbo. Atėjau ir pasilikau, nes man artimas organizacijos požiūris į tarpusavio santykius, pagarbą mažam ir dideliam žmogui, emocinį raštingumą. Ir, be abejo – buvimas gamtoje.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Lauko darželyje atsidūriau ieškodama prasmingos veiklos po studentiškų darbų. Į šią vietą traukė ir galimybė dar daugiau laiko praleisti gamtoje. Džiaugiuosi galėdama padėti vaikams mokytis pažinti savo emocijas, kartu tyrinėti, draugauti ir žaisti. Tuo pat metu pati iš vaikų mokausi laisvės ne tik kūrybiniuose sprendimuose, bet ir kasdieniame gyvenime.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Be gamtos – nė dienos! Esu gamtos žmogus: miške, lauke, keliaujant, žygiuojant gimsta pačios geriausios mintys, pačios tvirčiausios draugystės. Daug metų esu žygeivė. Smagiausias vaikystės prisiminimas – žaisti slėpynių lipant į medžius: kas aukščiau įlips. Noriu ugdyti drąsius, savimi pasitikinčius, gamtą ir žmones mylinčius vaikus. Man svarbus ryšys su gamta, jausminis aplinkos pažinimas, lavinant įvairias jusles ir ugdant kompetencijas. Esu veikli, energinga, žaisminga, sugebanti lengvai ir paprastai įtraukti vaikus į veiklas ugdytoja. Gamta yra geriausia vieta vaikų ugdymui.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Niekada nemaniau, kad turėsiu galimybę ne tik užaugti gamtos apsuptyje, bet ir joje leisti didžiąją dalį savo laiko jau suaugusi! Už tai esu dėkinga Lauko darželiui. Čia, kartu su vaikais, galiu patirti tiek nuotykių ir jausti tiek daug meilės. Atėjau į šią vietą tam, kad galėčiau su vaikais dalintis šiluma ir šypsena, suteikti jiems saugumo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu [email protected]

sveiki

Susipažinkime!

Kviečiame atvykti į svečius

Gimtadienis lauke!

Švęskite gimtadienius ir kitas šventes pas mus.

Nemokami seminarai

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje