fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Image Alt
  /  Ugdytojai

Mūsų ugdytojai

Esame vienas iš nedaugelio darželių Lietuvoje, kuriame vaikais rūpinasi skirtingų lyčių ugdytojai – vyrai ir moterys. Šeimos modeliu paremta ugdytojų komanda suteikia vaikams daugiau galimybių suprasti mus supantį pasaulį ir jame vyraujančią įvairovę, prisideda prie vaikų socialinių kompetencijų vystymosi.

Esame daugiakalbis ir multikutūriškas darželis. Vienas iš ugdytojų paprastai yra užsienio pilietis, su vaikais kalbantis užsienio kalba.

Lauko darželio įkūrėjas

Labai norėjau tokio darželio savo vaikams, kuriame vaikai stiprėtų fiziškai, emociškai, būtų sveikesni, laisvesni, savarankiškesni, kūrybiškesni.

Ugdytojas Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Pasirinkau darbą Lauko darželyje, nes norėjau naujų iššūkių, galimybės dirbti su vaikais, ir tai daryti gamtoje. Šis darbas patinka tuo, kad vaikai neleidžia nuobodžiauti, darbas gamtoje. Save, kaip vaiką, prisimenu dažniausiai gamtoje, patiriant gausybę nuotykių. To linkiu visiems vaikams.

Ugdytoja Lampėdžiuose, Kaune

Man patinka dirbti Lauko darželyje, nes kiekviena diena tai naujas nuotykis, nauja patirtis, o svarbiausia, kad nuolat gali ir turi tobulėti.

Ugdytoja Vingio parke, Vilniuje

Dirbu lauke ir su draugais pajuokauju, jog mano „ofise“, visai ne kaip jų, nes čia gali prilyti ar prisnigti ir tai niekam nesukelia nuostabos ir dėl to negaunu laisvadienio. Aš tiesiog pasirenku tinkamą aprangą ir toliau mėgaujuos gamtos teikiamais džiaugsmais ir man tai patinka. 🙂 Pasirinkau šią darbo vietą grįžus iš emigracijos. Ten mačiau tokio tipo darželius iš arti, savo vaikus leidau ir grįžus pamaniau, jog esu naudinga Lietuvoje padėti tokio tipo darželiams gyvuoti 😉

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Kodėl pasirinkau? Nes tai įšukis, tai kiekviena diena – nauja diena naujiems pojūčiams. Naujiems atradimams. Beja nėra blogo oro, tinkamas rūbas ir tu gali su vaikais statyti, kurti bei keliauti naujų idėjų link. Ačiū LAUKO darželi!

Ugdytoja Lampėdžiuose, Kaune

Didžiąją dalį vaikystės praleidau kaime – lauke, ir tai buvo pats geriausias laikas gyvenime. Todėl esu labai laiminga, kad yra “Lauko darželis” , kuriame dirbdama galiu grįžti į tą patį geriausią laiką.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Svajojau dirbti Lauko darželyje vien dėl gamtos ir gyvo nuoširdaus bendravimo su vaikais. O įsidarbinus net nesitikėjau, kad pati sau atsiskleisiu naujomis spalvomis. Vaikai, kaip veidrodis, puikiai parodantis, koks esi. Tai geriausia galimybė mokytis ir augti. O taip pat: šaunus kolektyvas, nuolatinis judesys ir nesibaigiančios staigmenos. Tiesiog negali negyventi „čia ir dabar“!

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Šiuolaikiniam skubančiam ir vartotojiškam pasaulyje, norėjosi surasti vietą sau, kur galėčiau būti savimi, būti paprasta. Laimingai vaikystei nereikia kalno žaislų ir blizgančių paviršių. Vaikui reikia natūralumo. Būdami gamtoje ir ją stebėdami vaikai nuolat mokosi, pasineria į atradimus ir tyrinėjimus, daro eksperimentus, kelia klausimus ir ieško atsakymų, visa tai suteikia galimybę pažinti mus supantį pasaulį. Gamtos apsuptyje, mes, auklėtojai, prisidedam prie stebuklo, padedam augti naujiems laisviems ir drąsiems pasaulio piliečiams ir žinoma augame patys.

Lauko darželių vadovė

Lauko darželį atradau ieškodama darbo su vaikais. Pasilikau ir pamilau šią organizaciją, nes ji man davė unikalią galimybę prisidėti prie kitokio ugdymo Lietuvoje kūrimo ir tokiu būdu save realizuoti.

Ugdytoja Lampėdžiuose, Kaune

Labai džiaugiuosi dirbdama lauko darželyje, nes čia jaučiuosi kaip namuose apsupta gamtos ir gerų emocijų. Kiekviena diena yra pilna įspūdžių ir mažų atradimų, nes dirbant su vaikučiais nuobodžiauti netenka :))

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Visada jaučiau poreikį dalintis žiniomis ir patirtimi, rūpintis ir padėti kitiems. Laikas praleistas su vaikais kupinas naujų potyrių ir tyro džiaugsmo akimirkų. Lauko darželį vertinu kaip ypatingai svarbų etapą nepriklausomos, žingeidžios ir kūrybiškos asmenybės augime. Tikiu, jog vaikai, augę gamtos apsupty ir jaučiantys artumą jai, gali prisidėti prie sąmoningesnės jautresnės visuomenės kūrimo. Tai vieta į kurią visada gera sugrįžti. ️

Ugdytojas Lampėdžiuose, Kaune

Lauko darželyje dirbu trečius metus, prie štai esu dirbęs dalykinio ugdymo mokykloje ir matau didžiulį skirtumą tarp požiūrio į vaiko poreikius. Man patinka darbas šioje įstaigoje kadangi kaip ugdymo/ ugdymosi procesas, yra grįstas holistiniais principais, taip ir darbas apima daugelį sferų: emocinę, fizinę ir protinę sritis. Darbas su vaikais yra didžiulį grįžtamąjį ryšį duodanti veikla, ir matyti, kaip vaikai tobulėja ir auga, yra vienas geriausiu atlygių. Dirbti paprastame (standartiniame) darželyje, manau, nesugebėčiau dėl vietos, veiklų ir saviraiškos stokos. Lauko aplinka suteikia daugiau galimybių vaikams, taip pat man kaip pedagogui.

Ugdytoja Pavilnių reg. parke, Vilniuje

Darbas lauko darželyje visų pirma man reiškia nesibaigiantį mokymosi procesą. Kasdien mokausi iš vaikų, iš įvairiausių situacijų, kurios vis dar netikėtai užklumpa ir aišku iš gamtos. Darbas lauke suteikia visas galimybes dar geriau pažinti gamtą, kasdien naudotis jos teikiamomis priemonėmis bei ugdyti sveikus, savimi pasitikinčius, atsakingus ir gamtai draugiškus vaikus.

Ugdytoja Vingio parke, Vilniuje

Lauko darželyje dirbu jau daugiau nei du metus Į šią įstaigą, kurią labiau norėtųsi vadinti šeima, atėjau iš karto po studijų. Buvo įdomu susipažinti su ugdymo metodikomis, kaip vaikų ugdymą pritaikyti lauko sąlygomis. Labai vertinu tai, kad Lauko darželio komanda dažnai organizuoja kursus ne tik Lietuvoje, bet siunčia į kitas šalis pasisemti žinių ir patirties iš kitų tokio pobūdžio darželių. Tačiau iš tiesų geriausi lauko priemonių panaudojimo būdų mokytojai –vaikai. Nuostabu stebėti kaip į ranką paimtas pagaliukas vienam tampa meškere, kitam muzikos instrumentu ar riterio žirgu.

Savanoris Vingio parke, Vilniuje

Jau kurį laiką savanoriauju Lauko Darželyje. Per šį laikotarpį įgijau daug patirties dirbant su vaikais ir auklėtojais. Ankščiau nebuvau nieko girdėjęs apie lauko darželius, tad ši savanorystė buvo naujas iššūkis mano gyvenime. Visą dieną lauke nesvarbu, ar +10 ar -10 laipsnių, jei sninga ar saulė šviečia. Neįtikėtina buvo patirti ir sužinoti, kad vaikai čia yra be galo laimingi ir svarbiausia, kad blogo oro jiems nėra – yra tik labai juokingas oras 🙂

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu [email protected]

sveiki

Susipažinkime!

Kviečiame atvykti į svečius

Gimtadienis lauke!

Švęskite gimtadienius ir kitas šventes pas mus.

Nemokami seminarai

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje