/  Lauko mokykla

LAUKO MOKYKLA PAVILNIŲ PUSIASALYJE

Lauko mokykla – privati mokykla Vilniuje, kuri vadovaujasi lauko pedagogikos principais. Akademinės žinios įgyjamos per integruotą ugdymą ir patyrimus.

Bendrąją pradinio ugdymo programą įgyvendiname per aktyvius mokymosi metodus ir kontekstinį ugdymą.

Dalis užsiėmimų vyksta patogiose, jaukiose, pradinukams pritaikytose klasėse, kur pro didžiulius vitrininius langus galime matyti nuolat besikeičiančią gamtą. Kita dalis pamokų vyksta lauko klasėse terasose, kieme, žygiuose.

Dirba ir lietuviai, ir užsieniečiai ugdytojai, todėl dalis mūsų pamokų ir užsiėmimų vyksta anglų kalba, ir vaikai anglų kalbą girdi ir naudoja ne tik pamokose.

Medžiai vietoj sienų

Prieš keletą metų prestižiniame mokslo žurnale „British Journal of Sports Medicine“ išspausdintos 24 garsiausių ekspertų iš JAV, Kanados, Europos šalių įžvalgos:

• norint, kad vaikai geriau mokytųsi, reikia ne samdyti daugiau korepetitorių, o leisti jiems būti fiziškai aktyviems laisvalaikiu ir lauke.
  • ekspertai patvirtino, kad kognityvinių funkcijų ir fizinio aktyvumo sąsaja tikrai egzistuoja.

Šiuos rezultatus pristačiusi Lietuvos sporto universiteto docentė Rita Gruodytė-Račienė sako, kad jau ir mūsų šalyje atliekami tyrimai, rodantys, kad laukas duoda daugiau naudos vaikams ruošiantis mokyklai, jis labai svarbus ir ją pradėjus lankyti – tiek akademiniams pasiekimams, tiek fizinei, emocinei sveikatai.

TVARKARAŠTIS

MŪSŲ DIENA LAUKO MOKYKLOJE ATRODO TAIP:

08.00 – sveikinamės lauke

08.30 – ryto ratas

09.00 – mokomės

10.30 – priešpiečių pertrauka

11.00 –  mokomės

12.30 – pietūs draugų būryje

13.30 – mokomės

15.00 – dienos refleksija

16.00 – pavakariai draugų būryje

16.30 – laisvas laikas

18.00 – atsisveikiname lauke

PRIĖMIMAS

Priimame į 1-4 klases

• Stojamasis mokestis – 399 eur.
  • Lankymo mokestis – 524 eur/mėn. (be maitinimo).
  • Maitinimo mokestis 6,32 Eur/d. (4,39 Eur pietūs ir 1,93 Eur pavakariai).
  • Darbo laikas 8:00-18:00 val. (ugdymo valandos 8:30-15:00)

Nuolaidos

• 100 proc. nuolaida nuo stojimo mokesčio antram Lauko darželį mokyklą lankančiam vaikui arba prieš tai Lauko darželį lankiusiam vaikui.
  • 10 proc. nuolaida nuo mėnesio mokesčio antram Lauko darželį mokyklą lankančiam vaikui.

Registracija

Yra galimybė individualiai susipažinti ir apžiūrėti mokyklos vietą iš anksto susitarus laiką (žr. puslapį „Kontaktai“).