Lauko akademija

„Lauko akademija“ kviečia

LAUKO PEDAGOGIKOS MOKYMŲ CIKLAS

RUDENS SESIJA 2020

Būti, žaisti ir mokytis LAUKE – per karantiną naujai atrasta vertybė! Pastaruoju metu mūsų gyvenimai taip pasikeitė, kad daug laiko leidome namuose: mokėmės, dirbome, pramogavome. Praktiškai pajutome, kaip vaikams ir suaugusiems laukas reikalingas gerai fizinei ir emocinei savijautai.

Nuo šių metų gegužės Lietuvoje įteisinta lauko darželių veikla – taip valstybinės institucijos pripažino, kad lauko ugdymas yra svarbus ateities švietime. Mes su savo komanda žengiame dar vieną žingsnį į priekį: įkūrę suaugusiųjų švietimo bazę LAUKO AKADEMIJĄ, norime, kad kokybiškai leisti laiką su vaikais lauke mokytųsi ir pedagogai, ir mamos su tėčiais!

Rudenį sugrįžtanti LAUKO AKADEMIJA kviečia mokytis gyvenimo ir darbo gamtoje įdomybių!

Kaip pradėti? Kaip pasiruošti? Kokiomis priemonėmis apsirūpinti? Kaip neišsigąsti sezoninių iššūkių? Kaip padaryti, kad visi, būdami lauke, gautų 100 % naudos ir malonumo?

MOKYMAI SKIRTI: pedagogams ir tėvams, besidomintiems ar norintiems pradėti taikyti lauko pedagogiką savo darbe arba vaiko ugdyme šeimoje.

Ko išmoksime? Žiūrėti į gamtą kaip į palankią ugdymui aplinką!

Programa

Spalio 10 d.

Edukacinės erdvės lauke: kieme ir už jo ribų.

Spalio 24 d.

Ugdymo priemonės lauke: mažiau yra daugiau.

Lapkričio 7 d.

Gamtos pažinimas per patyrimą.

• Pradžia – 2020 Spalio 10 d.
  • Laikas 10-17 val.
  • Mokymų vieta: Pūčkorių g.5, Vilnius (Pavilnių reg. parke, netoli Pučkorių atodangos).
  • Kaina 180 Eur. Likus laisvų vietų, bus galima dalyvauti ir pavieniuose seminaruose (vieno seminaro kaina 65 Eur).

Lektoriai

Zilvinas Karpis
Žilvinas Karpis

Pirmojo Lietuvoje lauko darželio ir pradinės lauko mokyklos įkūrėjas ir vadovas. Vilniaus kolegijos lektorius, įgijęs tarptautinį lauko pedagogo laipsnį Jungtinėje Karalystėje, pranešėjas tarptautinėse konferencijose.

Tomas Audenis

Pedagogas, Lauko darželio projektų vadovas, stovyklų vaikams vadovas. Lauko pedagogikos patirties įgijo lankydamasis lauko darželiuose Islandijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose. Rizikų ugdant vaikus lauke suvaldymo žinias gilino Anglijoje vykusiuose „Archimedes“ kompanijos mokymuose, kilusiuose iš asociacijos „Forest School“ patirties.

Irena lauko darzelis
Irena Aračiauskienė

Lauko darželių Vilniuje ir Kaune vadovė, turinti ilgametę darbo su vaikais patirtį. Gilinasi į patirtinio ugdymo sritį, rengia Lauko darželio programą, veda seminarus pedagogams apie būdus prisijaukinti lauką.

Daugiau informacijos apie kitus lektorius jau netrukus

Paskutinės vietos Lauko akademijos pradedančiųjų cikle!

Turite klausimų?
Rašykite [email protected] arba skambinkite +37067831710