fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Lauko akademija
  /  Lauko akademija

LAUKO AKADEMIJA kviečia

UGDYMO LAUKE SEMINARAI

PAVASARIO SESIJA 2023

LAUKO AKADEMIJA kviečia pedagogus ir tėvelius mokytis prisijaukinti lauką per gamtos stichijas: ugnį, vandenį, žemę ir orą. 

Kaip padaryti, kad visi, būdami lauke, gautų 100% naudos ir malonumo? Kviečiame į 4 unikalius seminarus! Mokysimės su ugnies stichija: sužinosime apie ugnies įkūrimo technikas, saugų elgesį prie ugnies, gaminsime ant laužo. Patirsime vandens stichiją: sužinosime, ką veikti lietingą dieną, išbandysime chemijos ir fizikos dėsnius. Praktikuosime žemės stichiją: naudosime skirtingus įrankius – kasimui, pjovimui, skutimui, mokysimės jais pasigaminti ugdymui reikalingų priemonių. Pažinsime oro stichiją: išmoksime sluoksniuoti drabužius, dirbti su virvėmis, mazgais, tentais.

Kviečiame mamas ir tėčius, pedagogus ir smalsius suaugusiuosius, norinčius kokybiškai su vaikais atrasti buvimo gamtoje grožį ir įkvėpimą jų lavinimui! 

„Tenka išgirsti, kaip tėvai arba mokytojai skundžiasi, kad lauke šalta arba nėra ką veikti. Įkūriau Lauko akademiją, kad pakeisčiau tokią nuomonę“. Žilvinas Karpis.  

Programa

Pavasario sesija

Vasario 23 d. 

Mokomės su stichijomis: ugnis

Ugnies stichijos pristatymas – galimybės ugdymui. Patyriminis žygis lauke: ugnies šaltiniai, laužo taisyklės, demonstracinis laužo kūrimas. Praktinė komandinė užduotis: laužavietė pagal taisykles, saugumas, ugnies įkūrimas, laužavietės panaikinimas. Laužų tipai. Maisto gamyba ant laužo: būdai, receptai, priemonės.

REGISTRUOTIS: https://bit.ly/3Qh3ayh

Kovo 23 d. 

Mokomės su stichijomis: vanduo

Vandens stichijos pristatymas – galimybės ugdymui. Ugdymo erdvių įrengimas, žaidimai, ką veikti lietingą dieną. Patyriminis žygis lauke su užduotimis: vandens stichijos galimybės supažindinant su chemijos ir fizikos dėsniais, vandens gyvūnai. Vandens formos ir jų naudojimas. Eksperimentai ir užduotys su vandeniu: lazeris, vandens filtras, vandens kelias ir kt.

REGISTRUOTIS: https://bit.ly/3IuwUG6

Balandžio 20 d.

Mokomės su stichijomis: žemė

Žemės stichijos pristatymas – galimybės ugdymui. Natūralios žaidimų aikštelės; junkyard; projektai. Patyriminis žygis lauke: kopimas stačiu šlaitu naudojantis medžiais ir virve. Įrankių parinkimas ir   pristatymas vaikams. Saugus darbas su įrankiais – peilis, pjūklelis, skustukas. Individuali užduotis – priemonių gaminimas naudojantis įgytomis žiniomis.

REGISTRUOTIS: https://bit.ly/3YGnkVm

 

Gegužės 18 d.

Mokomės su stichijomis: oras

Oro stichijos pristatymas – galimybės ugdymui. Oro iššūkiai ir pasiruošimas jiems: drabužių sluoksniavimas, apsaugos nuo saulės, lietaus. Teorinė dalis – virvės, mazgai, tentai. Praktinė dalis – virvės, mazgai, tentai. Patyriminis žygis lauke: komandinės užduotys, priedanga nuo ekstremalaus oro sąlygų. Žaidimai su virvėmis.

REGISTRUOTIS: https://bit.ly/40MDhLy

Informacija

 • Pradžia – 2023 vasario 23 d.
 • Laikas 9–16 val. (8 ak. val.).
 • Mokymų vieta: Pūčkorių g. 5, Vilnius (Pavilnių reg. parke, netoli Pūčkorių atodangos).
 • Vieno seminaro kaina – 39 eurai. 
 • Gavus sąskaitą už seminarą, apmokėti per 3 darbo dienas.
 • Neatvykus į seminarą, galima jį vieną kartą perkelti į kitą datą.
 • Tai kvalifikacijos tobulinimo seminarai, bus suteikiami pažymėjimai.
 • Daug būsime lauke, bet turėsite galimybę sušilti, išgerti arbatos mūsų jaukioje renginių erdvėje, pasinaudoti tualetu.

Lektorius

Tomas Audenis

Lauko akademijos lektorius, pedagogas, Lauko darželio projektų vadovas, stovyklų vaikams vadovas. Lauko pedagogikos patirties įgijo lankydamasis lauko darželiuose Islandijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose. Rizikų ugdant vaikus lauke suvaldymo žinias gilino Anglijoje vykusiuose „Archimedes“ kompanijos mokymuose, kilusiuose iš asociacijos „Forest School“ patirties. Dėsto lauko pedagogiką Vilniaus kolegijos studentams. Gilinasi į pavojų ir rizikų lauke, išgyvenimo gamtoje sritis, organizuoja žygius vaikams ir suaugusiems. 

Susitikime LAUKO AKADEMIJOS seminaruose!

Turite klausimų?
Rašykite [email protected] arba skambinkite +370 690 28 644

  SUŽINOKITE MŪSŲ NAUJIENAS!

  Gaukite informaciją apie artėjančius mūsų mokamus ir nemokamus renginius bei kitą įdomią informaciją apie mūsų veiklas lauke:)

  Sekite mūsų nuotykius!

  Pamatykite kaip gyvename. Prisijunkite prie mūsų Facebook @Lauko darželis

   SUŽINOKITE MŪSŲ NAUJIENAS!

   Gaukite informaciją apie artėjančius mūsų mokamus ir nemokamus renginius bei kitą įdomią informaciją apie mūsų veiklas lauke:)