/  Savarankiški žygiai

Savarankiški žygiai

Mes sakom:
NE nuoboduliui ir liūdesiui KARANTINO metu!
TAIP pašėlusiam laisvalaikiui lauke!
TAI, KĄ siūlome, šiandien yra aktualiausia: SAUGU, SVEIKA, GALIMA, LINKSMA IR ĮDOMU!

Džiaugiamės, galėdami suteikti progą Jums tuo įsitikinti!

KAS TAI?

Tai Lauke.lt organizuojamų žygių Pūčkorių apylinkėse savarankiška versija karantino sąlygomis.

KAS JŪSŲ LAUKIA?

Mūsų darželio ir mokyklos vaikų pamėgtos ir įsimylėtos vietos, akį džiuginančios panoramos, žvėrelių pėdsakai, įvairios užduotys, veiklos ir staigmenos, įdomios ne tik vaikams, bet ir labai patyrusiems suaugusiems.

KAIP TAI ATRODYS?

Būsite žygio vedliai! Gausite mūsų paruoštą žemėlapį su maršrutu, informacija ir užduotimis. Maršruto stotelėse sužinosite įdomių, tik „Lauko darželio“ ir „Lauko mokyklos“ vaikams žinomų faktų ir istorijų.

Taigi, viskas, ko reikia:

• įsigyti žygio žemėlapį;
  • užsiregistruoti;
  • gauti visą reikalingą informaciją;
  • būtinai patyrinėti atsiųstą maršrutą;
  • žygiuoti!

Žygis gali būti ypatingos progos pramoga arba tiesiog turiningas pasivaikščiojimas gamtoje.

KADA ŽYGIUOTI?

Žemėlapis neturi galiojimo laiko ar riboto asmenų skaičiaus, todėl juo pasinaudoti galima kada tik norisi, ar kai tam yra palankios sąlygos (įskaitant karantino metu galiojančius susibūrimo ribojimus). O būti lauke sąlygos palankios visada!

KUR VYKSTA ŽYGIAI?

Pavilnių regioniniame parke, 8 km nuo Vilniaus centro. Susitikimo vieta, automobilio parkavimo vieta ir žygio pradžia: Pūčkorių g. 12.

KAIP PASIRUOŠTI?

Lauke.lt rekomenduoja:

• Apsirenkite pagal orą. Mes einame į žygius bet kokiu oru, siūlome ir jums! Tik nepersistenkite! Drabužiai neturi trukdyti laisvai judėti, kopti, bėgti ir šliaužti. 🙂
  • Nepamirškite kuprinės. Siūlome su savimi turėti atsigerti, užkąsti, pasėduką, drėgnų servetėlių rankoms nusivalyti.
  • Nusimatykite žygio taisykles – išvengsite nesusipratimų kelyje. Pavyzdžiui: neburbėti, jei sunku, eiti iki galo.
  • Išsirinkite žygio dainą ir žygio komandos pavadinimą! 😉
  •  Rinkitės žygio maršrutą, griebkite savo didelę ar mažą šeimyną ir patirkite nuotykių lauke kartu!

Juk brangiausias lobis – tai laikas su mylimais žmonėmis lauke!

TYRINĖTOJŲ TRASA

TAPKITE GERIAUSIAIS PAVILNIŲ REGIONINIO PARKO TYRINĖTOJAIS!

Tai 2 valandų savarankiškas žygis įprastais ir neatrastais takais, kuriame tyrinėsite Vilnelės krantus, ieškosite lašišų, aplankysite artilerijos pozicijų duobes, skaičiuosite traukinius ir atliksite kitas slaptas užduotis.

Trukmė: 1,5–2 val.

Trasos ilgis: 4000 žingsnių, arba 2,6 km.

Sudėtingumas: vidutinis

Amžius: nuo 5 metų.

SVARBU!!!! Trasa neilga, bet nėra lengva. Todėl siūlome įvertinti vaikų pajėgumus arba tarp stotelių daryti pertraukas.

Kaina: 25 eur.

KAIP NUSIPIRKTI?

1. Perveskite pasirinkto žygio sumą į VšĮ „Lauko darželis“ sąskaitą LT07 7044 0600 0803 3997, mokėjimo paskirtis ŽYGIS.
  2. Užpildykite rezervacijos formą.
  3. Rezervacijos formoje nurodytu el. pašto adresu gaukite žemėlapį su informacija.

Jeigu turite klausimų, skambinkite 8-678-31710 arba rašykite [email protected]

Bus labai smagu!:)