/  Žygiai

Žygiai ir išbandymai

Karantinas – užsidarymo namuose ir liūdesio laikas?

NE! Mes nesutinkame! Juk turime mylimus artimuosius, jaukius namus ir… lauką!

Griebkite savo didelę ar mažą šeimyną, pasikvieskite draugų šeimą – patirkite nuotykių lauke   kartu!

Su vaikais ir šunimis, tėvais ar kaimynais. Su žygiu ir pažinimo džiaugsmu. Su nuostabiomis emocijomis ir gamtos energija. Su laužu ir arbata.

Juk brangiausias lobis – tai laikas su mylimais žmonėmis lauke!

TYRINĖTOJŲ TRASA

Ieškome geriausių Pavilnių parko tyrinėtojų! Užduotis: 2 valandų žygis įprastais ir neatrastais takais. Mes prašome ištirti Vilnelės krantus, paieškoti lašišų, aplankyti artilerijos pozicijų duobes, suskaičiuoti traukinius ir atlikti kitas slaptas užduotis. Jeigu jums jau yra 5 metai ir jūsų kojos gali nužingsniuoti 2,6 kilometrus, prisijunkite prie tyrinėtojų komandos!

SVARBU!!!! Trasa neilga, bet nėra lengva. Todėl, siūlome įvertinti vaikų pajėgumus arba daryti daug pertraukų.

Trukmė: 1,5–2 val.

Trasos ilgis: 4000 žingsnių, arba 2,6 km.

Sudėtingumas: vidutinis +

Amžius: nuo 5 metų.

Kaina: 25 eur.

KAIP NUSIPIRKTI ?

1. Perveskite pasirinkto žygio sumą į VšĮ „Lauko darželis“ sąskaitą LT07 7044 0600 0803 3997, mokėjimo paskirtis ŽYGIS.
  2. Užpildykite rezervacijos formą.
  3. Gaukite  žemėlapį su informacija.

KAS JŪSŲ LAUKIA?

Jūsų laukia „Lauko darželio“ ir „Lauko mokyklos“ darbuotojų ištirtos, 100 kartų išbandytos ir patvirtintos trasos! Šie maršrutai išeina iš pažintinių takų rėmų. Tai mūsų darželio ir mokyklos vaikų pamėgtos ir įsimylėtos vietos, akį džiuginančios panoramos, žvėrelių pėdsakai, įvairios užduotys, veiklos ir staigmenos.

KAIP PASIRUOŠTI?

Lauke.lt rekomenduoja:

• Apsirenkite pagal orą. Mes einame į žygius bet kokiu oru, siūlome ir jums! Tik nepersistenkite! Drabužiai neturi trukdyti laisvai judėti, kopti, bėgti ir šliaužti. 🙂
  • Nepamirškite kuprinės. Siūlome su savimi turėti atsigerti, užkąsti, pasėduką, drėgnų servetėlių rankoms nusivalyti.
  • Nusimatykite žygio taisykles – išvengsite nesusipratimų kelyje. Pavyzdžiui: neburbėti, jei sunku, eiti iki galo.
  • Išsirinkite žygio dainą ir žygio komandos pavadinimą! 😉

KADA ŽYGIUOTI?

Bet kada! Geriausia rudenį, žiemą, pavasarį arba vasarą. Rytą, vakarą, dieną, bet gal geriau ne naktį. 😉

Klausimai: skambinkite 8-678-31710 arba rašykite [email protected]