/  Dovanok nuotykį

Dovanok nuotykį

Kokia dovana geriausia šiuo metu?

SAUGI, SVEIKA, LINKSMA IR ĮDOMI!

DOVANOKITE NUOTYKĮ LAUKE!

Kas tai? Savarankiškas žygis Tyrinėtojų trasa. Keliausite 2,6 km ilgio, 4000 žingsnių trasa su užduotimis ir informacija. Šį maršrutą sukūrėme iš įdomiausių, nuotykingiausių „Lauko darželio“ ir „Lauko mokyklos“ žygių!

Kur? Vilniuje, Pavilnių regioniniame parke.

Dalyvių skaičius? Kiek leidžia karantinas. 🙂

Kada? Kada norite!

Kokio amžiaus? Nuo 5 metų.

Kaip pasiruošti? Patogi apranga ir avalynė, kuprinė su termosu ir užkandžiais.

DOVANOS KAINA 25 Eur.

Daugiau informacijos apie žygį: https://laukodarzelis.lt/zygiai-ir-isbandymai/

Kaip įsigyti pačią nuostabiausią dovaną?

1. Perveskite 25 Eur. į VšĮ „Lauko darželis“ sąskaitą LT07 7044 0600 0803 3997, mokėjimo paskirtis DOVANŲ KUPONAS.
  2. Užpildykite rezervacijos formą.
  3. Rezervacijos formoje nurodytu el. pašto adresu gaukite  mūsų gražų dovanų kuponą ir žemėlapį!
  4. Garantuojame, kad ši dovana neužsibus paštomatuose, adresatą pasieks šviesolaidžio greičiu ir, esame įsitikinę, sukels didelį džiaugsmą ir smalsumą PATIRTI NUOTYKIUS LAUKE!

Turite klausimų? Skambinkite ir rašykite Irutei +370-678-31710, [email protected]

Būk lauke 🙂