/  Lauko darželis   /  Fotografijos konkurso laureatai!

Fotografijos konkurso laureatai!

Lauko darželis kartu su iniciatyva „Parama vaikams“ paskelbė fotografijos konkursą „Fotografija lauke 2014“ tema „Žaidžiame lauke“, skirtą vaikams, gyvenantiems socialiai remtinose šeimose, socialinės rizikos šeimose bei turintiems globos statusą (globojamiems šeimose bei institucijose). Fotografijos konkursui buvo priimamos iki 2014-11-30.

Konkursas rengiamas siekiant sudaryti palankesnes sąlygas vaikų kūrybinei raiškai, paskatinti juos domėtis fotografijos menu bei prisidėti prie vaikų integravimo į Lietuvos visuomeninį bei kultūrinį gyvenimą. Šiuo konkursu taip pat vaikai skatinami daugia laiko praleisti lauke, gyventi įvairesnį ir sveikesnį gyvenimą.

Pirmame konkurso etape komisija išrinko 10 fotografijų, kurios eksponuojamos internetinėje parodoje.

Antrajame konkurso etape komisija išrinko vieną fotografiją, kurios autoriui atiteko naujas skaitmeninis fotoaparatas. Laureatė – Karolina F. Nugalėtojos fotografija:

Karolina F.

Antrajame konkurso etape išrinktos trys fotografijos, kurių autoriai apdovanoti paskatinamaisiais prizais. Šių prizų nugalėtojus rinko visuomenė atviru balsavimu internete. Išrinktos fotografijos:

Fotografijos konkuros nuostatai

Tikslai

• Kūrybiškumas: padėti atsiskleisti jaunų žmonių fantazijai.
  • Edukacija: ugdyti vaikus fotografijos meno srityje.
  • Integracija: prisidėti prie ugdytinių integravimo į visuomenę.
  • Sveikata: skatinti daugiau laiko praleisti lauke.

Dalyviai

• Vaikai nuo 7 m. iki 18 m. amžiaus (neįgaliems vaikams amžiaus riba netaikoma)
  • Vaikai, turintys globos statusą (šeimose ir institucijose)
  • Vaikai, gyvenantys socialiai remtinose šeimose
  • Vaikai, gyvenantys socialinės rizikos šeimose

Terminai

• Fotografijos priimamos iki 2012-11-30 imtinai
  • I etapo laureatai skelbiami 2012-11-07
  • II etapo laureatai skelbiami 2012-12-21

Fotografijos konkurso tema – „Žaidžiame lauke“

• Žaidimai gamtos priemonėmis
  • Žaidimai su draugais
  • Žaidimai bet kokiomis oro sąlygomis

Fotografijos

• Fotografijos turi būti darytos tik pačių konkurso dalyvių
  • Fotografijos turi būti darytos šį rudenį
  • Fotografija gali būti daryta fotoaparatu, telefonu arba kitu įrenginiu

Fotografijų pateikimas

• Vienas dalyvis konkursui gali pateikti iki trijų fotografijų
  • Fotografija turi būti elektroniniame pavidale
  • Fotografijas siųsti el. paštu [email protected]

Siunčiant fotografiją būtina pridėti šiuos duomenis:

• Dalyvio atstovas: įstaigos darbuotojas arba šeima, adresas, telefonas ir el. paštas
  • Dalyvio duomenys: vardas, pavardė, amžius ir motyvacinis laiškas
  • Fotografijos pavadinimą ir sukūrimo datą, kuri negali būti ankstesnė, nei 2014-09-01.

Fotografijų vertinimas

• I-ame etape komisija išrenka 10 dalyvių į II-ąjį etapą
  • II-ame etape komisija išrenka 1 dalyvį, kuriam įteikiamas pagrindinis prizas
  • II-ame etape visuomenė išrenka 3 dalyvius, kuriems įteikiami paskatinamieji prizai

Apdovanojimai

• I-ojo etapo laureatų fotografijos eksponuojamos elektroninėje parodoje
  • II-ojo etapo pagrindinis prizas – naujas skaitmeninis fotoaparatas
  • II-ojo etapo paskatinamieji prizai – simbolinės dovanos

Dalyvio patvirtinimas

Dalyvis savo dalyvavimu konkurse patvirtina, kad:

• Konkursui pateikta nuotrauka (-os) yra padaryta su nuotraukoje atvaizduoto asmens (-ų) sutikimu
  • Konkurso organizatoriai turi teisę atsiųstas fotografijas nurodant jų autorių eksponuoti virtualioje arba tikroje parodoje neišmokant honoraro
  • Konkurso organizatoriai turi teisę atspausdintas fotografijų kopijas naudoti aukcionuose, kuriuose surinktos lėšos būtų skirtos vaikams, gyvenantiems vaikų globos namuose, socialiai remtinose šeimose ir socialinės rizikos šeimose.