/  Lauko darželis   /  Vaikų lauko stovykla Marijampolėje!

Vaikų lauko stovykla Marijampolėje!

Lauko darželis kviečia Marijampolės ir jos apylinkių ikimokyklinukus ir pradinių klasių moksleivius atostogas praleisti linksmai, prasmingai ir sveikai. Ši stovykla išlaisvina vaikų fantaziją, kūrybą, skatina judėti ir suprasti mus supantį pasaulį per pažinimą. Nuostabios gamtos apsuptyje vaikai galės lakstyti, kurti, pažinti gamtą ir mokytis joje. Lauko darželio teritorijoje ne tik pievų žaluma, bet ir nuostabūs gyvūnai: poniai, avys, elniai, vištos ir gaidžiai!

Kainos ir sąlygos

Vaikų amžius nuo 2 iki 12. Grupės formuojamos pagal susirinkusių vaikų amžių. Trukmė: nuo 07.11 iki 08.26; Stovyklos laikas – pirmadienis-penktadienis, nuo 8:00 val. iki 17:30 val.
Kaina – 55 eur / savaitė arba 13 eur / diena įskaitant pietus ir pavakarius. Atsinešti priešpiečius.
Apmokėjimas – ne vėliau, kaip savaitė iki lankymo.
Nuolaida – 10% lankant dviems vaikams iš vienos šeimos.
Svarbu – stovykla įvyks tik susidarius pakankamam vaikų skaičiui grupėje.

Marijampolės lauko darželio ir stovyklos aplinka: