/  Lauko darželis   /  Padėkite ugdymo lauke idėjai keliauti per Lietuvą!

Padėkite ugdymo lauke idėjai keliauti per Lietuvą!

Mes mokome vaikus visko, ką jiems svarbu žinoti darželiuose, laiką leisdami gamtoje. Tuoj sulauksime trečiojo gimtadienio ir turime tris Lauko darželius, du Vilniuje ir vieną Kaune. Ugdymo lauke idėjos žmonėms taip patiko, kad ruošiamės jas auginti ir įkurti Lauko mokyklą.

Norime padėti vaikams augti laisviems, drąsiems, kūrybingiems, mokantiems skaityti gamtą, suprasti vienas kitą. Norime leisti jiems tyrinėti, žaisti ir mokytis su džiaugsmu, siekiame, kad kuo daugiau švietimo sistemos darbuotojų ir tėvų kartu mokytųsi padėti vaikams atsiskleisti.

Jūs taip pat galite prisidėti, skirdami 2 proc. paramą ugdymo lauke iniciatyvai.

Mes:

•sudarome daugiau galimybių miesto vaikams augti gamtoje;
•keliame pedagogų kvalifikaciją visoje Lietuvoje;
•kuriame priešmokyklinę grupę ir pradinę Lauko mokyklą;
•vystome ugdymo lauke informacijos centrą.

Kaip skirti 2 % organizacijai VšĮ Lauko darželis?

Prisijungus prie EDS (per internetinę bankininkystę arba tiesiogiai elektroninėje deklaravimo sistemoje) pasirinkite šiuos žingsnius:

Pasirinkite formą, kurios kodas – FR0512;
Pildykite formą tiesiogiai portale;
Uždėkite varnelę prie punkto „Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams”, nurodykite, kad gavėjo tipas – paramos gavėjas;
Įrašykite įmonės kodą – 303296205.

Ačiū Jums už paramą!