fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  /  Lauko darželis   /  Lauko darželis kviečia į seminarą apie vaikų saugumo ribas lauke!

Lauko darželis kviečia į seminarą apie vaikų saugumo ribas lauke!

Laužas, upė, miškas, gatvė, neaptvertos teritorijos, erkės – jei vaikus ugdome lauke, rizikų stichijos kyla kas keletą žingsnių. Įprastai darželiuose ir mokyklose saugumo taisyklės aiškios. Kaip jas susikurti ir taikyti išėjus į lauką, sužinosite Lauko darželio seminare IKIMOKYKLINIS UGDYMAS LAUKE. VAIKO SAUGUMO RIBOS LAUKE.

Tai ketvirtasis mokymų ciklo seminaras, kuriame sužinosite apie rizikas ir būdus leisti vaikams saugiai patirti lauką, žygius, nuotykius.

Seminarą ves Tomas Audenis – auklėtojas, Lauko darželio Vingio padalinio vadovas, stovyklų vaikams komandos narys.

Seminare sužinosite, kaip išmatuoti vaikų saugumo lauke ribas, atpažinti rizikas ir joms pasiruošti. Išmoksite reagavimo atsitikus nelaimei. Parodysime, kaip tinkamai elgtis su pavojingais įrankiais, susidraugauti su ugnimi, vandeniu, tamsa. Saugumo taisyklės pravers einant į žygius, išsiruošus į ekskursijas ar paprasčiausiai išėjus pasivaikščioti už įstaigos teritorijos ribų.

Data: sausio 13 ir 14 d.

Vieta: Pūčkorių g. 5, Vilnius.

Kaina: 57 eurai.

Registracija:  https://goo.gl/forms/tPNdrd0BxptOFePq1

 

Tomas Audenis – auklėtojas, Lauko darželio Vingio padalinio vadovas, stovyklų vaikams komandos narys.

Su vaikais ir paaugliais T. Audenis dirba keturiolika metų. Baigė socialinės pedagogikos studijas, patirties įgijo dirbdamas vaikų namuose, praktikavosi Suomijoje. Vaikams organizuodavo išvykas į gamtą, stovyklas, būrelius – šias žinias pritaiko ir darželyje.

Mėgsta žygius į gamtą, aktyvų laisvalaikį joje. Lauko pedagogikos patirties įgijo lankydamasis lauko darželiuose Islandijoje, Norvegijoje.

Rizikų ugdant vaikus lauke suvaldymo žinias gilino Anglijoje vykusiuose „Forest School“ mokymuose „Archimedes“.

„Aš savęs neįsivaizduoju be gamtos“, – sako T. Audenis, kuriam tenka žygiuoti, ieškoti lobių, kurti laužą ant sniego, po medžiu skaityti pasaką ar, sutikus ežį, išaiškinti viską apie jo gyvenimą.